Individuální zájezdy do USA

Útesy Na Pali na Havaji

Přírodní krása, která bere dech všem návštěvníkům ostrova Kauai. Zdroj: Bigstockphoto.com

Spojené státy americké můžete procestovat, jak je libo. Zatímco někdo se rád nechá provázet zkušeným průvodcem a nevadí mu být součástí zájezdu, jiný raději poznává cizí kraje sám, ve dvojici nebo menší skupince. Obojí má své plusy a mínusy.

Pro a proti cestování na vlastní pěst a v rámci zájezdu

Zatímco když jste účastníkem zájezdu, nemusíte se takřka o nic starat, protože všechno zajistí cestovní kancelář a na místě se stará průvodce. Připlatíte si, ale během dovolené už jen budete bezstarostně poznávat dosud nepoznané. Na druhou stranu – právě tento způsob dovolené nevyhovuje úplně všem, největším záporem se zdá být nutnost řídit se pevně stanoveným programem a ostatními cestujícími.

Na vlastní pěst vyjde výlet v drtivé většině případů levněji, všechno ale leží na vašich bedrech. Musíte naplánovat trasu, zjistit si informace o místech, která chcete navštívit, zarezervovat ubytování nebo riskovat, že ho budete hledat dlouho do noci. Takové cestování si žádá odvahu, zkušenosti a nemalou schopnost improvizace.

Ruch a mumraj města New York

Hra lidí, barev, světel a nálad - to je noc na ulicích New Yorku. Zdroj: Bigstockphoto.com

Kompromis, který spojuje klady obojího

Naštěstí ale můžete udělat kompromis a získat perfektní plán, aniž byste trávili dovolenou s cizími lidmi na hromadném zájezdu. Můžete si totiž nechat navrhnout vlastní trasu profesionály, případně s nimi zkonzultovat svůj návrh.

Také se s nimi můžete o čemkoli poradit, ať už půjde o ubytování, půjčení vozu, letenku, průvodce nebo o nejvhodnější termín. Kontaktuje ESO travel – specialistu na zájezdy do USA – prostřednictvím telefonu 233 377 711 či e-mailu info@esotravel.cz.

Organizované zájezdy do USA.

Kontaktní formulář