Fotogalerie USA

28.Únor
Miami voní létem
Nejen v Kriminálce Miami na nás blikají záběry nádherných pláží a lidí, kteří se na nich opalují a užívají si přírodní podmínky jednoho z nejoblíbenějších míst Spojených států amerických.
19.Únor
120 metrů vysoké oko shlíží na Orlando
Orlando Eye neboli 120 metrů vysoké ruské kolo na jihu Floridy. Návštěvníkům bere dech. Přináší jim totiž úžasný pohled na spoustu atrakcí hlavního města floridské zábavy.
22.Leden
Medvědi rybaří na Aljašce
V rámci americké rybářské ligy ulovil její úřadující král Aaron Martens 503 ryb o celkové váze přesahující 250 kg.
1.Leden
Nový rok zahajujeme Kalifornií
Jak na Nový rok, tak po celý rok. Proto začínáme opravdu nádhernou fotkou a vynasnažíme se, abychom vám taková krásná místa ukazovali co nejčastěji.
13.Prosinec
Obrázek Pláže USA, Florida
Americké Benátky 40 let neviděly sníh
Fort Lauderdale na Floridě se 180 tisíci obyvatel patří mezi 150 nejlidnatějších měst USA. Některé pobřežní části s kanály jako na obrázku vypadají jako moderní Benátky.
8.Prosinec
Obrázek Hory USA, Colorado
Zasněžená krása Skalnatých hor
Pás Skalnatých hor se táhne z Kanady až na jih USA do Nového Mexika. Jeho součástí je i Národní park Skalnaté hory, ze kterého pochází tento snímek.
28.Listopad
Vánoční Washington začne zářit
Ve čtvrtek 30. listopadu bude ve Washingtonu, D. C., veselo. Rozsvítí se vánoční strom na National Mall, přímo u amerických symbolů: National Monumentu, Lincolnovu památníku a Kapitolu.
16.Listopad
Obrázek Chicago
Chicago
Americká klasika – rovné silnice se i v Chicagu v noci mění v ohnivé koridory miliónů světel.
7.Listopad
Autem mezi žraloky po Overseas Highway
Po vodě se chodit nedá. Na Floridě se ale po moři můžeme projet autem. Díky dálnici Overseas Highway máme možnost projíždět se mezi Floridou a ostrůvky Florida Keys.
23.Říjen
Obrázek Zaujalo nás
Amerika z pohledu kosmonautů
Jak vidí Severní Ameriku kosmonauti a mimozemšťané? Přesně takhle. Na snímcích z vesmíru se odráží nehostinnost hor a vysušených planin západu USA.