Fotogalerie USA

18.Červenec
Ano, šéfe! V Paris hotelu se vaří podle Ramseyho
Hotel s kasinem Paris v Las Vegas se otevíral sice až v roce 1999, ovšem ihned se zařadil mezi nejpopulárnější podniky „města hříchu“. Aby ne, vždyť se má čím chlubit.
7.Červenec
Mořské víly chodí po Coney Islandu
Mořské víly, dudáci, alegorické vozy, dámy s chobotnicemi na hlavě...v červnu jste jako každý rok mohli na Coney Islandu mohli vidět na festivalu Mermaid Parade.
26.Červen
Poznáte světové hlavní město živé muziky?
Ve státě Texas je sice tohle téměř milionové město až třetí nejlidnatější, v celých Spojených státech i tak ovšem patří do top patnáctky. Pro Texas má zásadní význam, protože je jeho hlavním městem.
19.Červen
Macy's je legenda americkými obchodními domy
My máme Kotvu na náměstí Republiky, Americká legenda mezi obchodními domy se jmenuje Macy's. Dnes má 740 poboček, ale vlajková loď řetězce je dům mezi 34. ulicí a Broadwayí.
12.Červen
Tam, kde přistávají andělé
Angel’s Landing, tedy místo, kde přistávají andělé, se říká vyvýšenině, z níž je nejlepší pohled na Národní park Zion ve státě Utah. Fotka ukazuje cestu k andělské vyhlídce.
22.Květen
Manhattanský most není jen "ten vedle Brooklyn Bridge"
Nejoblíbenější newyorský most je pro většinu turistů Brooklynský, ovšem ani ne 500 metrů od něj najdete další architektonickou chloubu města - Manhattanský most.
15.Květen
Legenda mezi legendami: Hilton na Times Sqare.
Times Square je skvělá adresa, ale pokud na něm se svým podnikem chcete vyčnívat, máte to v záplavě tamních neonů hodně těžké.
8.Květen
New Orleans slaví 300 let
Před 300 lety bylo francouzskými kolonisty založeno New Orleans, tehdy ještě jako Nouvelle-Orléans.
1.Květen
Nejlepší pohled na svět je z letadla
Sice se říká, že nejlepší pohled na svět je z koňského hřbetu, ale čím výš, tím lépe, že? Rozhodně to platí nad západním pobřežím USA. Tzv.
26.Duben
Autem po moři: Overseas Highway je nádhera dlouhá 180 km
Uháníte po jedné z nejslavnějších silnic USA přes pozoruhodné malé ostrůvky po dálnici těsně nad hladinou moře, v němž plavou žraloci nebo rejnoci.