Fotogalerie USA

9.Prosinec
Lombard Street v San Franciscu
Z kalifornského San Francisca vám obvykle ukazujeme most Golden Gate, Alcatraz nebo výhledy z kabinové lanovky.
26.Listopad
Obrázek Utah
Pouštní giganti v Monument Valley
Písečné kolosy Monument Valley na hranici Utahu a Arizony poutají pozornost z veliké dálky.
19.Listopad
Obrázek Hory USA, Washington
St. Helens - sopka, která zlobí
Objevil a popsal ji poprvé na konci osmnáctého století badatel George Vancouver. Dobrodruzi a cestovatelé své objevy často pojmenovávají po sobě, Vancouver však horu nazval po lordu St.
12.Listopad
Obrázek Pláže USA, Havaj
Molokai je skrytá kráska mezi Havajskými ostrovy
Havaj, a nejmenší z jejích hlavních ostrovů - Molokai obzvlášť, je známá velmi vysokými pobřežními útesy. Tyto útvary dělají souostroví nádherným už na první pohled z moře.
31.Říjen
Klid a samota vedle světoznámé Miami Beach: Fisher Island
Nejkrásnější místa Floridy najdete na ostrovech. Slavná Miami Beach je, ačkoliv to mnoho lidí neví, na ostrově. Jižně od ní najdete další půvabné místo s krásnými plážemi: Fisher Island.
24.Říjen
Stát Washington má svůj oficiální vodopád
Do státu Washington se obvykle jezdí do Seattlu nebo za dalšími zajímavostmi západního pobřeží. Vodopády Palouse ale najdeme na jihovýchodě Washingtonu, nedaleko od hranic se státy Oregon a Idaho.
14.Říjen
Nejzářivější perly státu Colorado: Zahrada bohů
Zahrada bohů (Garden of Gods) se říká úchvatné krajině poseté pískovcovými špičkami poblíž Colorado Springs v centrální části Colorada.
3.Říjen
Obrázek Pláže USA, Havaj
Tunnels Beach aneb Havaj vždycky zabere
V naší redakci platí nepsané pravidlo: když nevíš, dej tam Havaj. Tento kout světa je tak nádherný, že snímky z jeho pláží opravdu nikdy nic nezkazíme.
19.Září
Cloudland Canyon září barvami
Ostře řezané vápencové skály, na nichž se zelenají pestré smíšené lesy, k tomu Čerokézské vodopády a další uklidňující vodní atrakce, to je prostě nádherné místo pro dovolenou.
4.Září
Obrázek Pláže USA, Havaj
Krása skrytá za vysokými vlnami: západ Oahu
Horké sluneční paprsky, písečné pláže a hlavně vysoké vlny lákají (nejen) surfaře k břehům Havaje. Tohle místo se jmenuje Tracks a najdeme ho na západním pobřeží Oahu.