Fotogalerie USA

17.Duben
Obrázek Washington
Úžasný americký severozápad
Tato fotka je z cesty po severozápadu Spojených států. Brázdit okolí Seattlu, Anchorage a všechno mezi těmito městy, to přináší nevšední zážitky.
3.Duben
Legenda baví New York od roku 1871
Slavnější kolotoč na celém území Ameriky asi nenajdete. Central Park Carousel je atrakce s 57 točícími se koníky, která uchvátila Newyorčany už při otevření před skoro 150 lety.
27.Březen
Nová Anglie rozkvétá
Lupiny mnoholisté a další luční byliny kvetou, rosničky křížkované začínají poskakovat po mokřinách, všechno ožívá a ukazuje se, že Nová Anglie je jedna z nejpůvabnějších částí Ameriky.
13.Březen
Z Ďáblovy zahrady vystupuje obří oblouk
Býval světovou jedničkou mezi přírodními kamennými oblouky co do délky oblouku, než se v Číně objevily a byly změřeny čtyři delší.
6.Březen
Obrázek Příroda USA, Havaj
Duhové vodopády ohromují krásou
Duhové vodopády neboli Rainbow Falls ohromují velký počet návštěvníků Havajských ostrovů a patří k jejich nejpopulárnějším místům.
21.Únor
Zátoka u města Seattle ve státě Washington
Ač se může zdát, že Seattle stojí na břehu Tichého oceánu, je to trochu složitější. Jeho pobřeží omývá Elliottova zátoka.
13.Únor
Mezi nevadskými pouštěmi se hraje světový hokej
Byla to velká sláva, když do slavné hokejové soutěže NHL vstupovali v roce 2017 Golden Knights, tým z města obklopeného nevadskými pouštěmi.
30.Leden
Nejdražší nádraží světa mají v New Yorku
Dvě stě tisíc cestujících by mělo odhadem každý den projít tímto velkolepým nádražím v sousedství nejvyšší budovy USA.
23.Leden
Obrázek Pláže USA, Florida
I v Americe mají Neapol
Říká se "vidět Neapol a zemřít". Znáte americkou Neapol, tedy Naples na Floridě.
12.Leden
Nejkrásnější podkova Ameriky
Dnes pro vás máme snímek, který měl na našich sociálních sítích největší ohlas. Chceme vás jím znovu potěšit, berte ho jako novoroční dárek. A co na něm je?